Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

§1

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

§2

Produkty oferowane w sklepie są nowe wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

§3

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

§4

Warunkiem zakupu w cenach hurtowych jest dostarczenie:

 

  • kopii wpisu do rejestru lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej.
  • kopii nadanego numeru statystycznego REGON oraz NIP.

Kserokopie dokumentów wymienionych w pkt. 4.a i 4.b należy ostemplować pieczęcią firmową z adnotacją "zgodne z oryginałem", a następnie przesłać je pocztą na adres naszej firmy.

§5

Każdy towar objęty jest gwarancją, towary nowe – posiadają gwarancję producenta.

§6

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT, lub paragon na życzenie klienta

§7

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub osobiście (w opisie produktu będzie znajdować się informacja czy dany towar jet dostarczany naszym transportem). Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

§8

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

§9

Koszty wysyłki znajdują się w cenniku opłat transportowych. Koszt wysyłki jest naliczany automatycznie w trakcie składania zamówienia internetowego

§10

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

§11

 Konsument może odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 (słownie: czternastu) dni..

Termin 14- dniowy liczony jest od dnia, w którym nastąpiło wydanie Konsumentowi Towaru

 W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań.

Zwrot towaru powinien nastąpić w ciągu 14 dni od chwili odstąpienia od umowy – produkt należy odesłać na adres sklepu internetowego .

Zwrot płatności wraz z kosztami wysyłki nastąpi w przeciągu 14 dni na konto bankowe wskazane przez konsumenta

§12

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres sklepu.

§13

Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.

§14

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

§15

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

§16

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

Nowe produkty

Losowe produkty

Copyright © 2022 Milktech . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie